Menu

Wynajem sprzętu budowlanego

Opisy i charakterystyka marek sprzętu dostępnego na budowie.

Jak zamontować nowe drzwi garażowe w sposób prosty, bezpieczny i solidny - poradnik.

ojejelk

Przegląd drzwi garażowych

Starsze podwójne drzwi garażowe mogą ważyć nigdzie z 120 do 200 kilogramów. Ta waga, razem z podupadającym sprzętem komputerowym, robi starszym drzwiom garażowym częstą scenę wypadków domowych. Mimo to wielu z nas wchodzi i opuszcza nasze domy przez drzwi garażowe dużo więcej często niż my robić przez formalne drzwi wejścia.

W tym artykule, powiemy ci różnicę pomiędzy bezpiecznymi drzwiami a jednym być niebezpiecznym. Również damy ci przydatne wskazówki nie masz duże szanse znaleźć w instrukcjach producenta aby poprawnie, i bezpiecznie, instalować nowe drzwi ze skręcaniem wiosna i majsterkowanie tensioning. Instalując nowe, dwuosobowe drzwi garażowe siebie zaoszczędzi ci kilku dolarów sto i powinien brać osiem do 12 godzin jeśli przydajesz się uczciwie. Możesz robić najbardziej z projektu siebie, ale powinieneś rekrutować pomoc dla usuwania starych drzwi.

 

1. Po pierwsze - znaj wymiary swoich drzwi.

ZMIERZ SZEROKOŚĆ & WYSOKOŚĆ

Zmierz istniejąca szerokość drzwi i wysokość w systemie metrycznym. Tym samym ustalisz odpowiedni rozmiar drzwi jakie będziesz potrzebował. Szorstkie otwarcie powinno być taką samą wielkością jako drzwi.

jak_zamontowac_drzwi_garazowe

Ponieważ drzwi garażowe są duże, ciężkie, i łagodnie skomplikować, większość ludzi, którzy kupują ich korzysta z tych usług. Jeśli jednak jesteś mistrzem całkiem w DIY zadania, możesz oszczędzać jakieś pieniądze i możesz cieszyć się zadowoleniem załatwiania sprawę z instalowania przekrojowych drzwi garażowych siebie. (Przekrojowe drzwi garażowe poruszają się tam i z powrotem na wałkach ta jazda wzdłuż śladów przy każdym boku otworu drzwiowego garażowego.)

Drzwi garażowe pokazany jest wyposażony w system skręcania wiosenny, który jest znacznie bezpieczniejszy do regulowania niż typowy model skręcanie-wiosenny.

Nie powinieneś próbować regulować albo powinieneś usuwać drzwi garażowe, które wywierają standardowy mechanizm skręcanie-wiosenny ponieważ te są poniżej ekstremalnego napięcia, które czyni ich niebezpieczni. Zatytułuj fachowego instalatora drzwi garażowych za to.

Instrukcje, które następują przeprowadzą cię przez ogólne zasady przekrojowych drzwi garażowych instalacja. Nie omieszkaj jechać wszystkim z instrukcji producenta skrycie.

Kroki:

1. Przyłóżcie utrafić-demontaż do kraju dołu drzwi garażu.

2. Gwintowe kablowe nawiasy do drzwi, żeby zabezpieczyć utrafić-demontaż.

3. Korzystajcie impact kierowcą, żeby wgramolić się hinges do grupy dołów drzwi garażu.

4. Nalegajcie grupę dolnych drzwi na kondygnacji w drzwiowym otworze garażu.

5. Insert wrotki w nawiasach, przyłożyły się do drzwi.

6. Cierpcie tor wyścigowy obok drzwi, insert wrotki w torze wyścigowym i gwintowy tor wyścigowy do ramki drzwiowego otworu.

7. Przyłóżcie hinges do drugiej grupy drzwi.

8. Ustalcie drugą grupę na kończenie pierwszej grupy w drzwiowym otworze.

9. Wpędzajcie do wkrętów hinge, żeby dołączyć się do pierwszej (dół) grupy drzwi do drugiej grupy.

10. Wstawcie hinge i rolka do toru wyścigowego i dotykajcie drugiej grupy drzwi.

11. Sprawdźcie, żeby zagwarantować, że tor wyścigowy jest paralelny do drzwi, potem gwintowy tor wyścigowy do ściennego rozwoju.

12. Ustalcie trzecią grupę drzwi, w podobnej formie.

13. Regulujcie tor wyścigowy, żeby zagwarantować, że drzwi odpowiadają bez przecierania, potem zaciskają wkręty zwłoki z ratchet nakrętkowym kluczem.

14. Połączcie pionowe track sekcje z poziomnicą

 

© Wynajem sprzętu budowlanego
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci